Loading

_1

jeżeli zapoznałeś się już z działem faq (a jeżeli nie, to koniecznie!), przygotuj nagrania w formie plików z podziałem na strony, nazwij je np. A1, A2, A3.. B1, B2 itp. (gdzie A i B to numer strony a numerki to kolejne utwory). dorzuć opcjonalnie okładkę i grafiki na labele centralne (szablony/instrukcje/przykłady do grafiki są do ściągnięcia na stronach produktów)

_2

nie wysyłaj plików e-mailem! wszystkie pliki spakuj zipem i wyślij je najlepiej poprzez darmowy serwis wetransfer.com podając info@beevinyl.pl jako miejsce gdzie mają być dostarczone (to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie). możesz też wrzucić na serwer ftp, dropboxa albo google drive (tylko linki bezpośrednie, bez logowania ani współdzielenia).

_3

wypełnij poniższy formularz (jak coś niejasne zawsze można napisać na info@beevinyl.pl. w ciągu jednego dnia roboczego potwierdzę finalną kwotę, podam namiary na konto oraz aktualny termin realizacji. pamiętaj - nie przyjmuję paypal, moneygram, western union, czeków itp. rezerwacja terminu następuje po zaksięgowaniu płatności i dostarczeniu wszystkich poprawnie przygotowanych plików

rodzaj płyty:
12 cali (klasyczny longplay)
7 cali (klasyczny singiel)
7 cali (kwadrat, przezroczysty)
pocztówki dźwiękowe
picture disc
płyta w kształcie serca
customowy rozmiar/kształt (opisz szczegóły niżej)
kolor:
czarny
przezroczysty
customowy kolor
czerwony (płyta "serce")
ile sztuk?
dodatki:
drukowane labele centralne (okrągłe naklejki w środku płyty)
czyste (białe) labele centralne
drukowana okładka
drukowany obustronny insert (tylko dla 7")
zastępcza twarda okładka - biała
zastępcza twarda okładka - czarna
adres do wysyłki z numerem telefonu (!) i opcjonalnie dane do faktury
link do plików (jeżeli wyślesz później serwisem np. wetransfer.com, zostaw to pole puste)
dodatkowy opis zlecenia
informacje o prawach autorskich (zaznacz jedną opcje)

posiadam prawa autorskie do przesłanych plików - ja, niżej podpisany/a oświadczam, że posiadam pełnie autorskich praw majątkowych do plików muzycznych i graficznych przesłanych w celu wykonania usługi polegającej na opracowaniu wydawnictwa płyty winylowej przez firmę studio gsb. oświadczam,że przesłane pliki muzyczne i graficzne nie naruszają majątkowych i osobistych praw autorskich osób trzecich.

nie posiadam praw autorskich do przesłanych plików - ja, niżej podpisany/a oświadczam, że nie posiadam autorskich praw majątkowych do plików muzycznych i grafik przesłanych w celu wykonania usługi polegającej na opracowaniu wydawnictwa płyty winylowej przez firmę studio gsb. oświadczam, że przesłane pliki muzyczne oraz grafika nie naruszają majątkowych i osobistych praw autorskich osób trzecich. wydawnictwo będzie opracowane wyłącznie dla celów prywatnych (nie do sprzedaży).
imię i nazwisko
e-mail (sprawdz dwa razy czy nie ma literówki)