Loading

_1

jeżeli zapoznałeś się już z działem faq (koniecznie), przygotuj nagrania w formie plików z podziałem na strony, nazwij je np. A1, A2, A3.. B1, B2 itp. (odpowiednio dla każdej ze stron). dorzuć opcjonalnie okładkę i grafiki na labele centralne (szablony/instrukcje/przykłady do grafiki są do ściągnięcia na stronach produktów) oraz odpowiednie oświadczenie o prawach autorskich - wzory tutaj - wykorzystaj jeden z nich)

_2

nie wysyłaj plików mailem! wszystkie pliki spakuj zipem i wyślij je najlepiej poprzez darmowy serwis wetransfer.com podając nasz email info@beevinyl.pl jako miejsce gdzie mają być dostarczone (najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie). możesz też wrzucić na serwer ftp, dropboxa albo google drive (tylko linki bezpośrednie, bez logowania ani współdzielenia).

_3

zorientuj się mniej-więcej w cenniku oraz wyślij zamówienie pod adres info@beevinyl.pl podając wszystkie szczegóły, pełny adres do wysyłki z numerem kontaktowym oraz dane do faktury (jeżeli potrzebna). potwierdzę finalną kwotę, podam namiary na konto oraz aktualny termin realizacji

pamiętaj - nie przyjmuję paypal, moneygram, western union, czeków itp.
rezerwacja terminu następuje po zaksięgowaniu płatności i dostarczeniu wszystkich poprawnie przygotowanych plików
...a na odpowiedź nie powinieneś czekać więcej niż 1 dzień roboczy


info@beevinyl.pl