Loading

_1

jeżeli zapoznałeś się już z działem faq (koniecznie), przygotuj nagrania w formie plików z podziałem na strony, nazwij je np. A1, A2, A3.. B1, B2 itp. - odpowiednio dla każdej z nich. sprawdz czy łączny czas trwania utworów nie przekracza maksymalnego podanego dla danego typu/wielkości nośnika (czasy te podane są na stronach z konkretnymi produktami). jeżeli nagrania nie są twojego autorstwa, napisz odręcznie oświadczenie, że muzyka, którą nagrywamy będzie wykorzystywana do celów prywatnych + czytelny podpis, data, adres + spis utworow/wykonawców. pamiętaj też, że nie dorzucam ciszy pomiędzy utworami - przerwy będą takie jakie wynikają z plików, lub takie, jakie nam opiszesz.

_2

przygotuj (opcjonalnie) grafikę na labele/okładkę/insert/picture disc/pocztówkę dźwiękową, nazwij je odpowiednio (np. "strona-A.jpg") - instrukcje i szablony znajdziesz w dziale z płytami. zapytaj, jeżeli nie wiesz jak to zrobić

_3

wszystkie pliki (łącznie z w/w oświadczeniem - skanem lub zdjęciem) spakuj zipem, wrzuć na serwer ftp, dropboxa albo google drive. jezeli nie masz takiej możliwości, wyślij je poprzez darmowy serwis wetransfer.com lub sendspace.com podając nasz email info@beevinyl.pl jako miejsce gdzie mają być dostarczone (i to jest naljepsze i nawygodniejsze rozwiązanie!).

proszę NIE wysyłać plików e-mailem (będą za duże i po prostu nie przyjdą do nas), proszę NIE wysyłać pojedynczych linków np. do każdego utworu, proszę NIE wysyłać plików z serwisów, które wymagają czekania na ściągnięcie plików, wyświetlają tony reklam i spamu (np. rapidshare, sendspace.pl, megaupload itp) oraz proszę NIE wysyłać zaproszeń do współdzielenia folderów dropbox oraz innych wymagających logowania - tylko linki bezpośrednie!

_4

zorientuj się mniej-więcej w cenniku oraz wyślij zamówienie pod adres info@beevinyl.pl podając wszystkie szczegóły takie jak:

- ilość płyt
- kolor płyt (ew. opcje custom)
- format płyt (np 7", 12", custom itp.)
- prędkość nagrania 33 lub 45 rpm
- oświadczenie o prawach autorskich (jedno z dwóch) - dołącz do plików z zamówieniem (wystarczy skan lub zdjęcie) (wzory tutaj)
- pełny adres do wysyłki wraz z numerem telefonu dla kuriera
- jeżeli potrzebujesz fakturę - prośba od razu o wszystkie potrzebne dane

potwierdzę finalną kwotę, podam namiary na konto oraz aktualny termin realizacji
pamiętaj - nie przyjmuję paypal, moneygram, western union, czeków itp.
rezerwacja terminu następuje po zaksięgowaniu płatności i dostarczeniu wszystkich plików
...na odpowiedź nie powinieneś czekać więcej niż 1 dzień roboczy :)

zamawiamy tutaj: info@beevinyl.pl